яка ви королева в червоному

яка ви королева в червоному

0%

Какой из месяцев вдохновляет вас больше остальных

Выберите страну, подходящую для детства маленькой королевы

Папа – главный мужчина в жизни и воспитании маленькой королевы. А кто папа по профессии? Выберите из предложенных.

Вам доступны любые лакомства. Но из всех разносолов мира вы выбираете в любимчики…

Вы королева. Сколько наследников престола в вашей семье?

когда вы выходили замуж, вам пришлось

ваша профессия до того, как вы надели корону

во всем мире вас считают

яка ви королева в червоному
Єлизавета II королева Великобританії

Єлизавета, дочка короля Георга VI. Маленька принцеса здобула дуже гарну домашню освіту, з юних років цікавилася кіньми і займалася верховою їздою. Цьому захопленню вона вірна багато десятиліть.

Під час другої світової війни майбутня королева пройшла підготовку, як механік-водій санітарного автомобіля, та отримала військове звання лейтенанта.

Її королівська величність не вередлива у виборі їжі. Меню Єлизавети II не змінюється впродовж останніх 63 років. Королівський ранок починається з традиційного англійського сніданку: чашки чорного чаю, каші і фруктів, що виросли у власному королівському саду. З апетитом вона з’їдає сендвічи з тунцем, майонезом і огірком. До них є важлива вимога: хліб повинен бути без кірки і обов'язково трикутної форми.

Єлизавета вийшла заміж по великій любові за принца Філіпа, який доводиться праправнуком королеві Вікторії, як і Єлизавета.

У королеви 4 дітей. Вона є рекордсменом серед усіх британських монархів за віком і тривалістю перебування на престолі.

Будь як королева Єлизавета! Є можливість навчатися–не відмовляйся від шансу дізнатися як найбільше! Якщо щось сильно любиш – не кидай, насолоджуйся(наприклад конями). Пам'ятай, що твої діти не зобов'язані повторювати твій родинний шлях, комусь може просто не пощастити.

Не бійся носити яскравий одяг. Будь стильною, щоб відчувати себе вільною.
Ранія королева Йорданії

Королеву Йорданії Ранію називають найкрасивішою і найстильнішою жінкою планети.

Вона народилася в сім'ї лікаря-педіатра на Західному березі річки Йордан. Амбітна і розумна дівчина отримала диплом з ділового адміністрування і хотіла працювати у представництві Apple, але їй відмовили в цій посаді, тому що вона жінка. Тоді майбутня королева, якій було 22 роки, гримнула дверима і пішла працювати в банк. І саме там познайомилася з майбутнім чоловіком-королем.

Відомий італійський кутюрье Джорджіо Армані кілька років тому оголосив ім'я своєї музи — Ранія Аль-Ясин: «У неї тіло моделі, а поводиться вона як королева». Але ж Ранія і є королева Йорданії!

Не дивлячись на те, що вона живе у мусульманській країні, її смаки практично європейські. На публіці вона найчастіше з'являється у джинсах, сорочці і туфлях на шпильці.

Ранія дуже непокоїлась, коли її чоловік став королем. Їй здавалося, що на цьому її щастя закінчилося.

Часу на сім'ю тепер у королеви замало, але вона робить дуже багато корисних справ для своєї країни.

«Щоб побути з дітьми, ми з чоловіком вимушені відвойовувати кожен вихідний у служби протоколу, за півроку плануємо барбекю — простий родинний відпочинок, коли можна посмажити стейки, чи посидіти на травичці.»

Щоб краще розуміти інтереси своїх дітей, вона прочитала усі книги про Гаррі Поттера, слухає популярних виконавців Coldplay, 50 Cent і Алішу Кіс.

Будь як Ранія! Нічого не бійся, а якщо стане зовсім страшно – не падай духом. Пам'ятай, якщо перед тобою закривають якісь двері, то це може бути до кращого. Для об'єднання сім'ї знаходь вільний час, як би це не було важко.

Бути королевою – це не лише носити корону на свята, але і щодня робити добрі справи.
Максима королева-консорт Нідерландів

Історія романтичних стосунків, що зав'язалися між голландським принцом і аргентинською «попелюшкою» - справжня казка.

Вони познайомилися на приватній вечірці, латинська красуня Максима не підозрювала про те, що спілкується із спадкоємцем королівського престолу – він сказав, як його звуть, а ось про титул змовчав.

Щоб одружуватися на аргентинці і дочці опального міністра, майбутньому королю довелося просити згоди парламенту Нідерландів.

Після весілля Максима отримала титул «принцеса Нідерландів», а після коронації у 2013 році стала першою нідерландською королевою-консортом (дружиною короля), що народилася за межами Європи.

Голландці не відразу полюбили майбутню правительку – на момент оголошення заручин аргентинка знала на національній мові лише декілька розмовних фраз. Але зовсім незабаром її латиноамериканська відвертість, емоційність і «жвавість» перемогли. Визнанню посприяло і те, що Максима за рекордних декілька місяців вивчила мову і початки вільно на неї спілкуватися. Це дуже вразило голландців, як і її залученість в багаточисельних добродійних проектах і народження трьох наслідних принцес.

Впродовж багатьох років королівська пара служить прикладом щасливого браку.

Будь як королева Максима! Багато вчися, багато подорожуй, вивчай багато мов, адже ніколи не знаєш, принц якої країни трапиться на твоєму життєвому шляху. Будь веселою і небайдужою. Королеві не обов'язково носити маску гордості та недосяжності. Роби як Максима – неси людям радість, демонструй, що ти легка і з тобою комфортно навіть в королівських сім'ях.
Летиція королева-консорт Іспанії

У майбутньої іспанської королеви Летиції батько працював журналістом, мама медсестрою, а бабуся була радіо-ведучою. Тому маленька перфекціоністка Летиція твердо вирішила, що стане працювати в ЗМІ. І стала прекрасним телевізійним журналістом.

Зі своїм майбутнім чоловіком - принцем Феліпе вона познайомилася на зйомках репортажу. На той момент 34-річний монарх вже втомився від безкінечних спроб батьків - короля Хуана Карлоса і королеви Софії - одружити його.

Принц голосно заявив, що візьме за дружину лише ту, що полюбить. І абсолютно необов'язково, щоб вона була з королівською кров’ю, - пророчо виголосив Феліпе незадовго до зустрічі з журналісткою.

Як то кажуть, принц закохався в Летицію з першого погляду. Проте завоювати її увагу йому удалося лише з четвертої спроби, дівчина довго не погоджувалася на побачення.

Дорослу Летицію, вже королеву, в мережі неодноразово називали "королевою пластики" за операції на носику і грудях. Але при цьому іспанська королева ще і гордо носить звання «найстильнішої королеви сучасності»

У королівської пари дві чарівні донечки. Королева стежить за своєю фігурою і пильну увагу приділяє раціону сім'ї: діти зовсім не їдять цукерок, п'ють зелений чай і віддають перевагу овочам та рибі з гриля.

Будь як королева Летиція! Якщо перше одруження, нехай навіть по великій любові, виявилося невдалим, не бійся розірвати старі стосунки. Може ж бути, що неодружений принц вже десь зовсім поряд. Якщо відчуваєш, що в собі щось треба змінити, пригадай - навіть іспанська королева робила пластику носа. Якщо для твоєї краси треба пити екзотичний чай з дивного гриба в банці – пий, це смачно.

Поділіться своїми результатами:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *